توکن سانی

توکن سانی ، یکی از توکن ها خدمات دهی تیم برنامه نویسی سانی وب می باشد . شما با استفاه از توکن سانی می توانید از کلیه خدمات های تیم برنامه نویسی سانی وب بهره مند شوید . روش تهیه این توکن به صورت آنلاین و با پرداخت هزینه می باشد. بدیعی است به دلیل نوسانات تجهیزات شبکه و بستر ارتباطی قیمت این توکن افزایش یابد.


تیم برنامه نویسی سانی وب

تیم برنامه نویسی سانی وب در سال 1384 با فعالیت برروی پروژه های مدیا و بصری کار خود را شروع نمود و با گذشت چندین سال به صورت حرفه ای از سال 1392 به بخش برنامه نویسی وب و تولید سامانه قدم نهاد . یکی خدمات های ویژه تیم سانی وب به بیش از 2500 برنامه نویس و سامانه ارائه خدمات مستقیم و بلادرنگ داده می باشد . که کاربران و برنامه نویسان بدون دغدغه از هزینه های دلاری می توانند با خرید توکن سانی از خدمات بین المللی استفاده نمایند.

محاسبه و خرید توکن سانی

توکن سانی این امکان را برای شما فراهم می نماید که به تمام خدمات داده ارائه شده در وب سرویس های ابری دسترسی پیدا نمایید. هزینه هر درخواست یک توکن می باشد بدون محدودیت درخواست در روز بدون محدودیت زمان استفاده از روز خرید بدون محدودیت استفاده از خدمات وب سرویس ها بدون وقفه و به روز رسانی بلادرنگ اطلاعات در هر درخواست

بازده این عدد می تواند از 10 تا بینهایت باشد
0 تومان

لطفا قبل از واریز وجه سند قوانین و شرایط مطالعه نمایید

مزیت توکن سانی

یک از بزرگترین دغدغه های برنامه نویس ها دسترسی به داده ها و اطلاعات به روز می باشد . درکنار این به روز بودن نیز مزیت هایی از قبیل تعداد درخواست در روز ، حجم داده های دریافتی ، مدت زمان اشتراک (تاریخ انقضا) و همچنین روش به روز رسانی مهم تلقی می شود .

وب سرویس ها قابل ارائه توسط توکن سانی

مسیر راه پیشرفت سامانه

افزودن وب سرویس Tradingview و .. 1400

2500 کاربر تابه اینک

افزودن وب سرویس ارز دیجیتال Coinmarket 1399

2200 کاربر

افزودن وب سرویس فارکس 1398

1400 کاربر

افزودن وب سرویس بورس 1397

1200 کاربر

راه اندازی سرویس 1395

500 کاربر