روش استفاده از وب سرویس ها

شرایط و قوانین

درود کاربر گرامی شما با قبول این قرار داد و دستور العمل فقط می توانید از وب سایت استفاده نمایید . شایان به ذکر است در صورت ثبت نام و سفارش سیستم تاییدیه خود را با این قرار داد به صورت الکترونیکی اعلام نموده اید .

تعاریف :

کاربر : منظور فرد حقیقی ، گروه و فرد حقوقی می باشد که با استفاده از شماره همراه خود در سامانه ثبت نام می نماید که در اختصار در قرار داد و موارد مورد اشاره کاربر نامیده می شود .

وب سرویس : وب گاه سامانه وب سرویس قیمت ارز می باشد که توسط تیم برنامه نویسی سانی وب در تابستان 1398 راه اندازی شده است . در قرار داد وب سرویس همان کارفرما و مجری شما می باشد .

شرایط استفاده از سامانه و وب سرویس

ثبت نام

ثبت نام در سامانه صرفا با استفاده از شماره همراه میسر میباشد . در صورت استفاده غیر قانونی از شماره همراه توسط کاربر . وب سرویس هیچ گونه مسئولیتی بر عهده ندارد .دلیل این امر عدم احراز هویت نام و کد ملی دارنده شماره همراه می باشد . صرفا احراز هویت بر اساس ارسال رمز عبور انجام می گیرد .

الزمات و رفع مسئولیت حذف اکانت (نام کاربری)

اطلاعات تمام کاربران اعم از نام کاربری / رمز عبور / شماره تماس / آدرس شبکه اینترنت به صورت کامل و محرمانه نگهداری می گردد ، ولی درصورت حمله سایبری و نیز فاش شدن اطلاعات و عدم دسترسی به سامانه وب سرویس (قیمت ارز) هیچ گونه مسئولیتی در این زمینه برعهده نمی گیرد . ما می کوشیم اطلاعات شما امن باشد ولی امنیت صد درصدی نیست !

خرید وب سرویس (سفارش API)


در زمان ثبت سفارش وب سرویس باید به موارد ذیل توجه نمایید .

 • هزینه واریز شده به هیچ عنوان قابل برگشت نمی باشد .
 • باطل کردن وب سرویس امکان پذیر نمی باشد .
 • انتقال حجم بین وبسرویس ها امکان پذیری نمی باشد .
 • زمان استفاده از وب سرویس نامحدود می باشد .
 • تعداد درخواست های مجاز برای شما در محیط کاربری (داشبورد - کاربری) قابل مشاهده می باشد .
 • خرید از سامانه صرفا توسط کارت های عضو شبکه شتاب می باشد .
 • استفاده از کارت های فیشینگ و ... ممنوع می باشد و درصورت یافت شدن مورد سریع مدارک ثبت شده در سامانه از اطلاعات کاربری شما به مراجع قضایی ارائه می گردد .

الزمات و رفع مسئولیت خرید ناموفق / اشتباه

 • وب سرویس هیچ گونه مسئولیتی در زمینه اشتباهات واریز شما ندارد .
 • وب سرویس هیچ گونه مسئولیتی در مورد سرویس های ارتباطی به درگاه بانکی (سرویس IDPAY) ندارد و درصورت مشکل در سمت وب سرویس باید کاربر مشکل را با شرکت ارائه دهنده سرویس درگاه بانکی (IDPAY) بر طرف نماید .
 • مسئولیت عدم ارتباط در زمان برگشت تاییدیه بانک با کاربر میباشد و درصورت اشتباه در زمان و یا قطعی ارتباط صرفا با ارائه رسید پرداخت می تواند نسبت به تایید واریز خود با تیم پشتیبانی وب سرویس ارتباط بر قرار نماید .
 • شناسه پرداخت شما تنها راه ارتباطی با بخش مالی وب سرویس می باشد . لذا از رسید خود نگه داری نمایید .
 • وب سرویس هیچ گونه مسئولیتی در مورد قطعی و اختلال سیستم در وب سرویس و یا سمت درگاه بر عهده نمی گیرد .

امنیت وب سرویس

 • وب سرویس قیمت ارز توسط تیم ارزیابی امنیتی ای سایبر مورد ارزیابی امنیتی قرار گرفته است و دارای گواهی امنیت می باشد . لازم به ذکر است فایروال نرم افزاری برروی سامانه جهت بالا بردن امنیت نصب و راه اندازی شده است.
 • تمام کاربران امکان تعریف محدودیت آدرس شبکه وب سرویس را دارند . این امکان صرفا برای بالا بردن امنیت درخواست های شما می باشد . استفاده از این روش برای عدم استفاده دیگر کاربران و افراد از آدرس API شما درصورت فاش شدن می باشد .

پشتیبانی

 • وب سرویس به صورت 24/7 به صورت ایمیل آدرس در خدمت شما می باشد و شما می توانید بدون هیچ مشکلی با رایان نامه های اعلام شده در بخش پشیبانی در ارتباط باشید .
 • تماس تلفنی (پشتیبانی تلفنی) : سرویس پشتیبانی تلفنی یکی از راه های ارتباطی با تیم برنامه نویسی سانی وب می باشد و درصورت مکالمه با این سرویس فقط قابلیت اعلام سفارش و پشتیبانی ضرروی امکان پذیر است . لذا در خواست می شود سوالات تخصصی خود را به صورت مکتوب به رایان نامه تیم ارسال نمایید .

اخطار

 • تیم سانی وب ، وب سرویس هیچ گونه ارتباط تلفنی و پیامکی با شما به صورت مستقیم برقرار نخواهد کرد . مسئولیت عدم بی توجهی به پیام های ارسال شده توسط دیگران با عنوان وب سرویس و یا تیم سانی وب بر عهده شما می باشد .
 • نمونه کد ارائه شده در سامانه (وب گاه) به عنوان نمونه می باشد و وب سرویس هیچ مسئولیتی در مورد راهنمایی های استفاده از وبسرویس ندارد . در صورت نیاز می توانید با تیم برنامه نویسی سانی وب عهد قرار داد پشتیبانی نمایید .

رفع مسئولیت قیمت ارز و سرویس دهی : برابر دستور کار سامانه و قطعی های اخیر در بستر اینترنت کشور در ماه های اخیر تیم قیمت ارز هیچ گونه مسئولیتی در قبال قیمت های اشتباه دلار و همچنین قطعی های غیر عمدی و زیر ساختی ندارد و کاربر خریدار خود موظف به پی ریزی و طرح ریزی قابلیتی در سامانه خود در مباحث اعتبار سنجی قیمت ها می باشد. شما می توانید با تیم سانی وب برای راه اندازی و یا اصلاح برنامه نویسی سامانه خود تماس حاصل نمایید . لذا سامانه و وب سرویس قیمت ارز صرفا می کوشد تا مشکلات زیر ساختی کماکان کمتر ایجاد گردد و سامانه با پایداری بالاتری را انتخاب و راه اندازی نماید

توجه : تیم قیمت ارز و سانی وب می تواند در هر زمان اطلاعات قرار داد را به روز رسانی و تغییر دهد لذا در زمان سفارش حتما قرار داد را مطالعه نمایید .

به روز رسانی : فروردین 1399