اطلاعیه های و رویداد

راه اندازی فاز اول وب سرویس ابری(۱۱/آب‍/۱۴۰۰)

با احترام به تمام دوستان و همیاران به اطلاع می رسانیم هم اکنون وب سرویس ابری با قابلیت ارائه در فاز اول راه اندزای شده است . شما بدون دغدغه و صرفا با یک اکانت می توانید از خدمات تمام وب سرویس ها به طور همزمان استفاده نمایید .
وب سرویس آنالیز اینستاگرام ،وب سرویس cryptopanic ، وب سرویس Coingecko ،وب سرویس Fixer،وب سرویس بورس ، فرابورس ، کالا به همراه چارت ، وب سرویس قیمت ارز (بازار آزاد ، نیمایی ، سنا ، صرافی) ، طلا ، فلزات گرانبها - نفت ، وب سرویس تاریخچه ارز های رایج کشور ها (بازده از سال 1395 تا به اینک) ، وب سرویس قیمت ارز ، وب سرویس زمان شمسی ، میلادی ، قمری با تقویم ، وب سرویس ارزهای دیجیتال ، وب سرویس تبدیل شبا به شماره حساب و نام نام خانوادگی

برطرف شده مشکل ارز دیجیتال(۰۸/آب‍/۱۴۰۰)

مشکل وب سرویس ارز دیجیتال برطرف گردید

قطعی وب سرویس ارز دیجیتال(۰۵/آب‍/۱۴۰۰)

وب سرویس قیمت ارز دیجیتال به دلیل مشکلات زیر ساخت و عدم دسترسی به سرور تریدین ویو تا اطلاع ثانوی قطع می باشد .

به روز رسانی وب سرویس(۰۸/مه‍/۱۴۰۰)

با احترام به اطلاع دوستان می رسانیم . هم اکنون در آخر هفته ی اول مهر ماه به مدت دو به روز رسانی وب سرویس انجام خواهد گردید . لذا از صبر و همیاری شما تشکر می نماییم . در صورت بروز اختلال لطف مشکل را به پشتیبانی اطلاع دهید .

مشکل فنی (۱۸/تی‍/۱۴۰۰)

متاسفانه امروز به دلیل حملات DOS برروی سامانه و همچنین کرش کردن سرور اپلیکیشن امکان سرویس دهی با اختلال همراه شده بود . از همین محل تاسف خود را ابراز و می کوشیم تا مشکلات این چنینی ایجاد نگردد.

افزایش قیمت با تورم سال 1400 - 25 درصد(۲۶/خر/۱۴۰۰)

به اطلاع کاربران می رسانیم در سال 1400 - 25 درصد افزایش قیمت برروی قیمت های 1389 اعمال گردید .

قعطی در سامانه وب سرویس تاریخچه دلار(۰۵/خر/۱۴۰۰)

به دلیل قعطی در وب سرویس اصلی نرخ تاریخچه دلار - دسترسی به این وب سرویس امکان پذیر نبوده . لذا بعد از بررسی ورفع مشکل هم اکنون قابل بهره برداری می باشد .

راه اندازی وب سرویس ارز دیجیتال(۰۵/خر/۱۴۰۰)

همینک وب سرویس ارز دیجیتال با بیش از 6000 ارز در داخل مارکت کپ آماده خدمات رسانی می باشد .

قطعی وب سرویس در بامداد هفتم اردیبهشت(۰۷/ار/۱۴۰۰)

به اطلاع دوستان میرسانیم به دلیل قعطی در زیر ساخت رانش ابری مجموعه با سرور CDN ابر اروان ، در بازده زمانی هفتم اردیبهشت خدمات وب سرویس با مشکل روبه شد ، که با جایگزین کردن سرور مشکل برطرف گردید .

اطلاعیه قیمت بازار ارز (دلار)(۲۸/فر/۱۴۰۰)

با احترام به اطلاع تمام کاربران گرامی می رسانیم . قیمت های بازار دلار تماما به قیمت مصوب بانک مرکزی و همچنین شبکه صرافی بوده ، لذا قیمت های ارائه شده دقیق و شفاف و بدیعی است نرخ دلار های قیمت آزاد ، حواله ، مرزی و.. دارای قیمت های مختلف خواهد بود که به دلیل عدم مرجع بودن قیمت امکان ارائه چنین قیمت هایی توسط وب سرویس میسر نمی باشد . با تشکر

افزایش هزینه های سرور(۲۰/آذ/۱۳۹۹)

با احترام به اطلاع دوستان می رسانیم هزینه وب سرویس بر اساس افزایش قیمت نگه داری بستر ارتباطی دست خوش تغییر شده است .

قعطی سرور اپلیکیشن (۰۸/آذ/۱۳۹۹)

در مورخه یوم جاری سرور اپلیکیشن سامانه به مدت زمان 30 دقیقه به دلیل اختلال در سرور ایران با مشکل خدمات روبه رو گردید . هم اکنون مشکل برطرف گردید

قیمت ها تغییر نخواهند کرد (۰۳/آب‍/۱۳۹۹)

با احترام در یوم جاری جلسه ای با موضوع تغییر قیمت درخواست ها به صورت آنلاین با مدیران مجموعه تیم سانی وب برگزار گردید . در این جلسه به تمام جنبه های هزینه ای استارت آپ قیمت ارز و همچنین راه اندازی سرویس جدید keyapi بحث هایی انجام گرفت و در آخر امر نیز به جمع بندی زیر و به امضاء الکترونیکی تایید اعضا گردید . حصول نتیجه این جلسه عدم تغییر در قیمت های خدمات می باشد و همچنین اعطاء 1000 درخواست هدیه به تمام اکانت های فعال گردید.

اختلال در زیر ساخت ارتباطی(۰۳/تی‍/۱۳۹۹)

بااحترام به اطلاع می رساند در یوم جاری سیستم به مدت 45 دقیقه از ساعت 14:00 تا ساعت 14:45 با اختلال روبه گردید که با بررسی های انجام شده مشکل بر طرف گردید

مشکل فنی برطرف گردید(۲۴/ار/۱۳۹۹)

با پیگیری انجام شده مشکل فنی درگاه کاملا برطرف گردید .

مشکل فنی(۲۴/ار/۱۳۹۹)

امروز متاسفانه درگاه پرداخت تحت قرار داد قیمت ارز با مشکل فنی روبه رو شده است لذا در خواست می شود ثبت درخواست خرید خود را به زمان دیگری موکول نمایید

اختلال در سامانه(۱۷/فر/۱۳۹۹)

با درود به اطلاع کاربران می رسانیم به دلیل مشکلات در بستر ارتباطی بین سرور ایران و هسته وب سرویس به مدت زمان یکساعت غیر فعال بوده است . لذا از صبر و بردباری شما کمال تشکر و همچنین از مشکل ایجاد شده پوزش می طلبیم .

یکــــــــــــــــــال در کنار شما بودیم.(۱۲/اس‍/۱۳۹۸)

تیم قیمت ارز سانی وب با افتخار اولین سالگرد تاسیس خود را اعلام می نماید . دوستانی که از قبل با ما همراه بوده اند (نسخه قدیمی 97) و دوستان جدید .. از بودنشان شاد و خوشحال هستیم . آرزو ما جلب رضایت کاربران وب سایت می باشد . موفق و پیروز باشید

اختلال در سرور مرکزی(۰۵/اس‍/۱۳۹۸)

درود امروز به دلیل اختلال در بازده ساعتی 10:00 - 10:45 سرور مرکزی با مشکل روبه رو گردید . لذا تشکر از تماس های بیشمار شما با بخش پشتیبانی و اعلام پوزش به دلیل اختلال به وجود آمده .

رمز عبور شما هم پیامک نمی شود ؟؟(۲۱/به‍/۱۳۹۸)

درود بعضی از دوستان جدید با بخش پشتیبانی تماس حاصل نموده اند و با مطرح کردن پرسش عدم ارسال پیامک برای ثبت نام جویای رفع مشکل شدند. با بررسی های به عمل آمده مشکل مربوط به مسدود سازی تبلیغات پیامکی کاربران برروی اپراتور های خود می باشند . لذا برای دریافت رمز عبور نیاز به فعال سازی پیامک های تبلیغاتی می باشد . شایان به ذکر تیم پشتیبانی نیز در زمان های اداری به صورت تلفنی و هم به صورت آنلاین آماده واگذاری رمز عبور مستقیم و پیامکی به شما می باشد . لذا در صورت عدم دریافت رمز عبور با پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید و درخواست رمز عبور مستقیم نمایید .

مشکل ارسال پیامک(۰۹/دی/۱۳۹۸)

درورد بر تمام کاربران سامانه در تاریخ 8.10.98 الی 9.10.98 دچار مشکل ارسال پیامک گردید که با بررسی تیم فنی و پشتیبانی وب سرویس پیامک داخلی مشکل هم اکنون بر طرف گردید شایان به ذکر است در صورت بروز دوباره مشکل با تیم پشتیبانی در تماس باشید .

متصل شدن ربات صرافی به شبکه اینترنت(۰۲/آذ/۱۳۹۸)

درود بر دوستان و همراهان وب سرویس قیمت ارز بعد از استراحت یک هفتگی شبکه اینترنت ، امروز دوباره سیستم با متصل شدن ربات اصلی صراف شروع به فعالیت نمود . باتشکر از همراهی شما

مشکل در سامانه (23/07/1398)(۲۳/مه‍/۱۳۹۸)

درود به همه کاربران وب سایت به دلیل مشکلات سرور اصلی در بین ساعات 16-18 با اختلال همراه شد و با تلاش تیم پشتیبانی سانی وب و نیز تغییر آدرس سرور اصلی و فعال کردن سرور ها پشتیبان وب سایت دوباره راه اندازی گردیده شد . تشکر از تماس های بیشمار شما با بخش پشتیبانی و اعلام پوزش به دلیل اختلال به وجود آمده .

شروع به کار وب سرویس(۱۲/شه‍/۱۳۹۸)

وب سرویس در حالت اکتیو می باشد . امکان ثبت نام در وب سرویس و نیز سفارش امکان پذیر می باشد . شما می توانید به صورت راحت سفارش خود را ثبت نمایید . تیم پشتیبانی وب سرویس قیمت ارز نیز در کنار شما در همه لحظات می باشد .