کل در خواست های در ثانیه
67609809

676049.09% 676003.09%

News

اطلاعیه

اختلال در زیر ساخت ارتباطی

تاریخ ارسال اطلاعیه : ۰۳/تی‍/۱۳۹۹

بااحترام به اطلاع می رساند در یوم جاری سیستم به مدت 45 دقیقه از ساعت 14:00 تا ساعت 14:45 با اختلال روبه گردید که با بررسی های انجام شده مشکل بر طرف گردید

مشکل فنی برطرف گردید

تاریخ ارسال اطلاعیه : ۲۴/ار/۱۳۹۹

با پیگیری انجام شده مشکل فنی درگاه کاملا برطرف گردید .

مشکل فنی

تاریخ ارسال اطلاعیه : ۲۴/ار/۱۳۹۹

امروز متاسفانه درگاه پرداخت تحت قرار داد قیمت ارز با مشکل فنی روبه رو شده است لذا در خواست می شود ثبت درخواست خرید خود را به زمان دیگری موکول نمایید

اختلال در سامانه

تاریخ ارسال اطلاعیه : ۱۷/فر/۱۳۹۹

با درود به اطلاع کاربران می رسانیم به دلیل مشکلات در بستر ارتباطی بین سرور ایران و هسته وب سرویس به مدت زمان یکساعت غیر فعال بوده است . لذا از صبر و بردباری شما کمال تشکر و همچنین از مشکل ایجاد شده پوزش می طلبیم .

یکــــــــــــــــــال در کنار شما بودیم.

تاریخ ارسال اطلاعیه : ۱۲/اس‍/۱۳۹۸

تیم قیمت ارز سانی وب با افتخار اولین سالگرد تاسیس خود را اعلام می نماید . دوستانی که از قبل با ما همراه بوده اند (نسخه قدیمی 97) و دوستان جدید .. از بودنشان شاد و خوشحال هستیم . آرزو ما جلب رضایت کاربران وب سایت می باشد . موفق و پیروز باشید

اختلال در سرور مرکزی

تاریخ ارسال اطلاعیه : ۰۵/اس‍/۱۳۹۸

درود امروز به دلیل اختلال در بازده ساعتی 10:00 - 10:45 سرور مرکزی با مشکل روبه رو گردید . لذا تشکر از تماس های بیشمار شما با بخش پشتیبانی و اعلام پوزش به دلیل اختلال به وجود آمده .

رمز عبور شما هم پیامک نمی شود ؟؟

تاریخ ارسال اطلاعیه : ۲۱/به‍/۱۳۹۸

درود بعضی از دوستان جدید با بخش پشتیبانی تماس حاصل نموده اند و با مطرح کردن پرسش عدم ارسال پیامک برای ثبت نام جویای رفع مشکل شدند. با بررسی های به عمل آمده مشکل مربوط به مسدود سازی تبلیغات پیامکی کاربران برروی اپراتور های خود می باشند . لذا برای دریافت رمز عبور نیاز به فعال سازی پیامک های تبلیغاتی می باشد . شایان به ذکر تیم پشتیبانی نیز در زمان های اداری به صورت تلفنی و هم به صورت آنلاین آماده واگذاری رمز عبور مستقیم و پیامکی به شما می باشد . لذا در صورت عدم دریافت رمز عبور با پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید و درخواست رمز عبور مستقیم نمایید .

مشکل ارسال پیامک

تاریخ ارسال اطلاعیه : ۰۹/دی/۱۳۹۸

درورد بر تمام کاربران سامانه در تاریخ 8.10.98 الی 9.10.98 دچار مشکل ارسال پیامک گردید که با بررسی تیم فنی و پشتیبانی وب سرویس پیامک داخلی مشکل هم اکنون بر طرف گردید شایان به ذکر است در صورت بروز دوباره مشکل با تیم پشتیبانی در تماس باشید .

متصل شدن ربات صرافی به شبکه اینترنت

تاریخ ارسال اطلاعیه : ۰۲/آذ/۱۳۹۸

درود بر دوستان و همراهان وب سرویس قیمت ارز بعد از استراحت یک هفتگی شبکه اینترنت ، امروز دوباره سیستم با متصل شدن ربات اصلی صراف شروع به فعالیت نمود . باتشکر از همراهی شما

مشکل در سامانه (23/07/1398)

تاریخ ارسال اطلاعیه : ۲۳/مه‍/۱۳۹۸

درود به همه کاربران وب سایت به دلیل مشکلات سرور اصلی در بین ساعات 16-18 با اختلال همراه شد و با تلاش تیم پشتیبانی سانی وب و نیز تغییر آدرس سرور اصلی و فعال کردن سرور ها پشتیبان وب سایت دوباره راه اندازی گردیده شد . تشکر از تماس های بیشمار شما با بخش پشتیبانی و اعلام پوزش به دلیل اختلال به وجود آمده .

شروع به کار وب سرویس

تاریخ ارسال اطلاعیه : ۱۲/شه‍/۱۳۹۸

وب سرویس در حالت اکتیو می باشد . امکان ثبت نام در وب سرویس و نیز سفارش امکان پذیر می باشد . شما می توانید به صورت راحت سفارش خود را ثبت نمایید . تیم پشتیبانی وب سرویس قیمت ارز نیز در کنار شما در همه لحظات می باشد .

نرخ امروز ارز ۱۳۹۹/۰۷/۳۰

نرخ نامه

نام ارز پرچم نماد قیمت ریال
دلار آمریکا USD 275460
یورو ERU 328460
پوند GBP 357050
لیره ترک TRY 35430