کل در خواست های در ثانیه
436224318

4362194.18% 4362148.18%

News

اطلاعیه

به روز رسانی وب سرویس

تاریخ ارسال اطلاعیه : ۰۸/مه‍/۱۴۰۰

با احترام به اطلاع دوستان می رسانیم . هم اکنون در آخر هفته ی اول مهر ماه به مدت دو به روز رسانی وب سرویس انجام خواهد گردید . لذا از صبر و همیاری شما تشکر می نماییم . در صورت بروز اختلال لطف مشکل را به پشتیبانی اطلاع دهید .

مشکل فنی

تاریخ ارسال اطلاعیه : ۱۸/تی‍/۱۴۰۰

متاسفانه امروز به دلیل حملات DOS برروی سامانه و همچنین کرش کردن سرور اپلیکیشن امکان سرویس دهی با اختلال همراه شده بود . از همین محل تاسف خود را ابراز و می کوشیم تا مشکلات این چنینی ایجاد نگردد.

افزایش قیمت با تورم سال 1400 - 25 درصد

تاریخ ارسال اطلاعیه : ۲۶/خر/۱۴۰۰

به اطلاع کاربران می رسانیم در سال 1400 - 25 درصد افزایش قیمت برروی قیمت های 1389 اعمال گردید .

قعطی در سامانه وب سرویس تاریخچه دلار

تاریخ ارسال اطلاعیه : ۰۵/خر/۱۴۰۰

به دلیل قعطی در وب سرویس اصلی نرخ تاریخچه دلار - دسترسی به این وب سرویس امکان پذیر نبوده . لذا بعد از بررسی ورفع مشکل هم اکنون قابل بهره برداری می باشد .

راه اندازی وب سرویس ارز دیجیتال

تاریخ ارسال اطلاعیه : ۰۵/خر/۱۴۰۰

همینک وب سرویس ارز دیجیتال با بیش از 6000 ارز در داخل مارکت کپ آماده خدمات رسانی می باشد .

قطعی وب سرویس در بامداد هفتم اردیبهشت

تاریخ ارسال اطلاعیه : ۰۷/ار/۱۴۰۰

به اطلاع دوستان میرسانیم به دلیل قعطی در زیر ساخت رانش ابری مجموعه با سرور CDN ابر اروان ، در بازده زمانی هفتم اردیبهشت خدمات وب سرویس با مشکل روبه شد ، که با جایگزین کردن سرور مشکل برطرف گردید .

اطلاعیه قیمت بازار ارز (دلار)

تاریخ ارسال اطلاعیه : ۲۸/فر/۱۴۰۰

با احترام به اطلاع تمام کاربران گرامی می رسانیم . قیمت های بازار دلار تماما به قیمت مصوب بانک مرکزی و همچنین شبکه صرافی بوده ، لذا قیمت های ارائه شده دقیق و شفاف و بدیعی است نرخ دلار های قیمت آزاد ، حواله ، مرزی و.. دارای قیمت های مختلف خواهد بود که به دلیل عدم مرجع بودن قیمت امکان ارائه چنین قیمت هایی توسط وب سرویس میسر نمی باشد . با تشکر

افزایش هزینه های سرور

تاریخ ارسال اطلاعیه : ۲۰/آذ/۱۳۹۹

با احترام به اطلاع دوستان می رسانیم هزینه وب سرویس بر اساس افزایش قیمت نگه داری بستر ارتباطی دست خوش تغییر شده است .

قعطی سرور اپلیکیشن

تاریخ ارسال اطلاعیه : ۰۸/آذ/۱۳۹۹

در مورخه یوم جاری سرور اپلیکیشن سامانه به مدت زمان 30 دقیقه به دلیل اختلال در سرور ایران با مشکل خدمات روبه رو گردید . هم اکنون مشکل برطرف گردید

قیمت ها تغییر نخواهند کرد

تاریخ ارسال اطلاعیه : ۰۳/آب‍/۱۳۹۹

با احترام در یوم جاری جلسه ای با موضوع تغییر قیمت درخواست ها به صورت آنلاین با مدیران مجموعه تیم سانی وب برگزار گردید . در این جلسه به تمام جنبه های هزینه ای استارت آپ قیمت ارز و همچنین راه اندازی سرویس جدید keyapi بحث هایی انجام گرفت و در آخر امر نیز به جمع بندی زیر و به امضاء الکترونیکی تایید اعضا گردید . حصول نتیجه این جلسه عدم تغییر در قیمت های خدمات می باشد و همچنین اعطاء 1000 درخواست هدیه به تمام اکانت های فعال گردید.

اختلال در زیر ساخت ارتباطی

تاریخ ارسال اطلاعیه : ۰۳/تی‍/۱۳۹۹

بااحترام به اطلاع می رساند در یوم جاری سیستم به مدت 45 دقیقه از ساعت 14:00 تا ساعت 14:45 با اختلال روبه گردید که با بررسی های انجام شده مشکل بر طرف گردید

مشکل فنی برطرف گردید

تاریخ ارسال اطلاعیه : ۲۴/ار/۱۳۹۹

با پیگیری انجام شده مشکل فنی درگاه کاملا برطرف گردید .

مشکل فنی

تاریخ ارسال اطلاعیه : ۲۴/ار/۱۳۹۹

امروز متاسفانه درگاه پرداخت تحت قرار داد قیمت ارز با مشکل فنی روبه رو شده است لذا در خواست می شود ثبت درخواست خرید خود را به زمان دیگری موکول نمایید

اختلال در سامانه

تاریخ ارسال اطلاعیه : ۱۷/فر/۱۳۹۹

با درود به اطلاع کاربران می رسانیم به دلیل مشکلات در بستر ارتباطی بین سرور ایران و هسته وب سرویس به مدت زمان یکساعت غیر فعال بوده است . لذا از صبر و بردباری شما کمال تشکر و همچنین از مشکل ایجاد شده پوزش می طلبیم .

یکــــــــــــــــــال در کنار شما بودیم.

تاریخ ارسال اطلاعیه : ۱۲/اس‍/۱۳۹۸

تیم قیمت ارز سانی وب با افتخار اولین سالگرد تاسیس خود را اعلام می نماید . دوستانی که از قبل با ما همراه بوده اند (نسخه قدیمی 97) و دوستان جدید .. از بودنشان شاد و خوشحال هستیم . آرزو ما جلب رضایت کاربران وب سایت می باشد . موفق و پیروز باشید

اختلال در سرور مرکزی

تاریخ ارسال اطلاعیه : ۰۵/اس‍/۱۳۹۸

درود امروز به دلیل اختلال در بازده ساعتی 10:00 - 10:45 سرور مرکزی با مشکل روبه رو گردید . لذا تشکر از تماس های بیشمار شما با بخش پشتیبانی و اعلام پوزش به دلیل اختلال به وجود آمده .

رمز عبور شما هم پیامک نمی شود ؟؟

تاریخ ارسال اطلاعیه : ۲۱/به‍/۱۳۹۸

درود بعضی از دوستان جدید با بخش پشتیبانی تماس حاصل نموده اند و با مطرح کردن پرسش عدم ارسال پیامک برای ثبت نام جویای رفع مشکل شدند. با بررسی های به عمل آمده مشکل مربوط به مسدود سازی تبلیغات پیامکی کاربران برروی اپراتور های خود می باشند . لذا برای دریافت رمز عبور نیاز به فعال سازی پیامک های تبلیغاتی می باشد . شایان به ذکر تیم پشتیبانی نیز در زمان های اداری به صورت تلفنی و هم به صورت آنلاین آماده واگذاری رمز عبور مستقیم و پیامکی به شما می باشد . لذا در صورت عدم دریافت رمز عبور با پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید و درخواست رمز عبور مستقیم نمایید .

مشکل ارسال پیامک

تاریخ ارسال اطلاعیه : ۰۹/دی/۱۳۹۸

درورد بر تمام کاربران سامانه در تاریخ 8.10.98 الی 9.10.98 دچار مشکل ارسال پیامک گردید که با بررسی تیم فنی و پشتیبانی وب سرویس پیامک داخلی مشکل هم اکنون بر طرف گردید شایان به ذکر است در صورت بروز دوباره مشکل با تیم پشتیبانی در تماس باشید .

متصل شدن ربات صرافی به شبکه اینترنت

تاریخ ارسال اطلاعیه : ۰۲/آذ/۱۳۹۸

درود بر دوستان و همراهان وب سرویس قیمت ارز بعد از استراحت یک هفتگی شبکه اینترنت ، امروز دوباره سیستم با متصل شدن ربات اصلی صراف شروع به فعالیت نمود . باتشکر از همراهی شما

مشکل در سامانه (23/07/1398)

تاریخ ارسال اطلاعیه : ۲۳/مه‍/۱۳۹۸

درود به همه کاربران وب سایت به دلیل مشکلات سرور اصلی در بین ساعات 16-18 با اختلال همراه شد و با تلاش تیم پشتیبانی سانی وب و نیز تغییر آدرس سرور اصلی و فعال کردن سرور ها پشتیبان وب سایت دوباره راه اندازی گردیده شد . تشکر از تماس های بیشمار شما با بخش پشتیبانی و اعلام پوزش به دلیل اختلال به وجود آمده .

شروع به کار وب سرویس

تاریخ ارسال اطلاعیه : ۱۲/شه‍/۱۳۹۸

وب سرویس در حالت اکتیو می باشد . امکان ثبت نام در وب سرویس و نیز سفارش امکان پذیر می باشد . شما می توانید به صورت راحت سفارش خود را ثبت نمایید . تیم پشتیبانی وب سرویس قیمت ارز نیز در کنار شما در همه لحظات می باشد .

نرخ امروز ارز ۱۴۰۰/۰۷/۲۵

نرخ نامه

نام ارز پرچم نماد قیمت ریال
دلار آمریکا USD 272540
یورو ERU 316260
پوند GBP 374840
لیره ترک TRY 30400